Hoi allemaal,
Vandaag begint er alweer de laatste challenge van dit jaar bij De Egel. Omdat december voor iedereen een drukke maand is duurt de challenge deze keer een maand en beginnen op 5 janari weer met de challenges voor het nieuwe jaar. Deze keer hebben we een sketch, ben aan de slag gegaan met Special Delivery Pup van Whimsy Stamps en heb deze keer met de Distress Oxide ingekleurd. Had het hondje helemaal mooi in het gras met een wolkenlucht ingekleurd had de sketch bekeken en zag een cirkel maar had weer niet op het bandje dat over de cirkel heen komt gelet dus liep het bandje midden over het hondje heen....balen. Maar goed dan het hondje maar uitknippen en op het bandje plakken.
De achtergrond is ook weer gemaakt met de distress oxide ook het hout struktuur heb ik zelf gemaakt...ben er helemaal blij mee zoals het geworden is. Als afwerking nog een doedelrandje.
Deze kaart wil ik mee laten doen bij:
Leuk dat je even kwam kijken.
Een reactie is altijd leuk, lees ze met heel veel plezier.
Liefs Marja.
Prachtige kaart Marja met het schattige hondje.
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend.
Weer een hele leuke kaart Marja.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Nicolette
Wat een lief kaartje en weer mooi gekleurd.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Caroline
Mooie achtergrond heb je gemaakt. En het hondje is zo mooi gekleurd.
BeantwoordenVerwijderenxxx Margreet
Echt supergaaf geworden, Marja!!
BeantwoordenVerwijderenGoed opgelost met het bandje ;-)
Gave achtergrond ook!
Liefs, Frouwkje
Wat een mooie kaart heb je volgens de schets gemaakt Marja. Hierbij wil ik je bedanken voor de prachtige verjaardag kaart . Heeft de dag de;extra feestelijk tintje gegeven.Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenSuch a sweet little puppy, Marja! Thank you for playing along and supporting our challenge at Pammie's Inky Pinkies this week. Good luck in the draw.
BeantwoordenVerwijderenNanaConnie DT
Schitterend kaartje en ook de achtergrond is prachtig !!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Annie
Een hele mooie kaart met een schattige hondje erop. Een goed idee om het uit te knippen om zo te sketch te blijven volgen. groetjes, Marlies
BeantwoordenVerwijderenCute card. Love the cute little doggie and the hello. Great background and so glad you shared over at Crafty Catz.
BeantwoordenVerwijderenThis has come together beautifully!
BeantwoordenVerwijderenLove this entry, thank you for sharing with Creatalicious.
Good luck, we all hope to see you and your wonderful creations again!
Stay safe and well.
Jackie DT member.
Ohh, so supercute! :)
BeantwoordenVerwijderenThanks a lot for joining us at Creatalicious! :)