Hoi allemaal,
Gisteren heb ik een kaart gemaakt in pastelkleuren gecombineerd met kraft ...vind het een leuke kleurencombi.
Ook voor deze kaart heb ik een Tilda ingekleurd deze heb ik afgelopen vrijdag gekocht op de beurs net als de mal met steigerhout van Joy ,hier heb ik het hekje op de kaart mee gemaakt en de mal van de tak is al een oudje van MD
Verder heb ik gebruikt een Dutch Doobadoo mal ,ronde mal,bloemetjes en bannner zijn ook van Joy als versiering nog een paar houten vlinders deze heb ik bij de action gekocht. Het DP papier komt uit een blokje van Joy daar zitten zulke mooie kleurtjes in ..
Deze kaart wil ik mee laten doen bij,
Time for Magnolia #120 Spring
Crafty Sentiments # Lace or Pearls
Fssy and Fancy #160 Pastel
Noor Design UK #17 Anything goes
CraftAddiction Challenge #4 Something old Something new
Hanna and Friends #245 Kraftpapier
Leuk dat je even op mijn blog kwam kijken.
Een reactie is altijd leuk ,lees ze met heel veel plezier.
Lieve groetjes Marja.
Wat een schatje en leuke nieuwe dingen heb je gekocht op de beurs!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Caroline
Hoi Marja,
BeantwoordenVerwijderenHeel mooi kaartje ....leuk met de dolly en het stempeltje alles past perfect prachtig geheel .
Groetjes Doris
Hoi Marja,
BeantwoordenVerwijderenje hebt een hele mooie kaart gemaakt, lief stempeltje en mooie stansen gebruikt,
groetjes,
Ans
Wauw wat een prachtige kaart!zo lief in deze zachte kleurtjes!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Anita
Prachtige kaart Marja! Zulke mooie zachte kleuren, prachtige materialen, mooi model en zo lief ingekleurd :)
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Chantal
Super kaart weer Marja en leuk dat je meedoet aan onze CraftAddictionChalenge!
BeantwoordenVerwijderenxx Irene
wat mooi Marja!
BeantwoordenVerwijderennancy
your card is very sweet!
BeantwoordenVerwijderenthank you for joining us at Hanna and Friends.
x Sternenglanz
Wat leuk dat je een aantal nieuwe Magnolia stempels hebt kunnen kopen. Dit is echt een prachtig zacht kaartje in het kraft met roze. Leuk is dat hekje.
BeantwoordenVerwijderenJe kaart van gisteren is ook al zo mooi, ook al gebruik je deze kleuren niet veel, het is een prachtige combinatie.
lieve groetjes Angelique
Heel mooi dit kaartje Marja...wat een prachtige stansjes erop....en de kleurtjes matchen zooooo mooi bij elkaar
BeantwoordenVerwijderengroetjes Rosina
Je hebt weer een schitterende kaart gemaakt Marja.
BeantwoordenVerwijderenIk ga volgende week met Caroline naar de beurs in Rijswijk. Hoop daar ook leuke dingen te kunnen scoren.
Groetjes Nicolette
Oooo Marja, wat een prachtkaartje weer, en wat een schitterende kleuren combi. Prachtig gedaan met dit lieve Tildaatje!!
BeantwoordenVerwijderenxx Wilma
Wat een lief....schattig kaartje Marja!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
Hoi Marja wat een leuk kaartje heb je gemaakt. Leuk stempelafdrukje en mooi kleurwerk..fijn det je meedoet met ons op craftaddictionchallengeblog. Groetjes Jolanda ( CA-dt ).
BeantwoordenVerwijderenHoi Marja wat een leuk kaartje heb je gemaakt. Leuk stempelafdrukje en mooi kleurwerk..fijn det je meedoet met ons op craftaddictionchallengeblog. Groetjes Jolanda ( CA-dt ).
BeantwoordenVerwijderenWat een mooi kaartje heb je gemaakt Marja....lekker om zo aan de slag te gaan met je nieuwe spulletjes hè...Heerlijk zo'n hobby. Fijn dat je hebt meegedaan aan onze challenge bij Crafty Sentiments Designs en succes.xxx Plony
BeantwoordenVerwijderenThis is very pretty! Love the soft colors. Thanks for joining our Pearls &/or lace challenge this week at Crafty Sentiments. Julie, DT member
BeantwoordenVerwijderenWauwwwww wat een prachtige kaart heb je gemaakt. Bedankt voor je deelname bij TFM. Groetjes Marga.
BeantwoordenVerwijderenThis is gorgeous. Tilda is so sweet and I love all the fabulous dies.
BeantwoordenVerwijderenThank you for sharing this with us at Noor Design UK.
Hugs Sharon. x