Hoi allemaal,
Vandaag begint er bij De Egel weer een nieuwe challenge.Deze keer hebben we een patroon voor jullie we willen een criss cross kaart met kant zien. Dit vond ik weer een superleuke opdracht ik heb me dus weer heerlijk uit kunnen leven en er weer een volle kaart van gemaakt. Ik heb deze kaart gemaakt voor een vriendin die 50 werd en die vriend kweekt aardbeien en daar werkt ze altijd mee dus vond deze stempel wel leuk om voor haar te gebruiken.
Hier nog een foto met de tag eruit.
Wil je weten hoe de kaart gemaakt wordt kijk dan snel op het blog van De Egel daar staan stap voor stap foto's met uitleg.
Er is natuurlijk weer een leuke prijs te winnen.
Ik wil deze kaart graag mee laten doen bij,
The Ribbon Girl # Anything goes
Crafting from the heart #209 Anything goes
Lil patch of crafty friends #83 Anything goes
CCC Digi Creations #93 Anything goes
A bit more time to craft #69Anything goes
Crafty Friends Challenge #85 Happy Birthday
Stampin Sensations # Anything goes
Love to craft #23 Anything goes
Penny's Paper-Crafty #382 Anything goes
Fijn dat je even kwam kijken.
Een reactie is altijd leuk,lees ze met heel veel plezier.
Lieve groetjes Marja.

10 opmerkingen:
Hij is schitterend gemaakt Marja en zeker toepasselijk als je "in de aardbeien zit" ;P
Er valt genoeg te bewonderen en je afdrukje is heel mooi ingekleurd vind ik. Dank je wel nog voor de uitwerking van het patroon.
Lieve groetjes Miranda
Wat ontzettend leuk gemaakt Marja zo met de aardbeien.
Groetjes Caroline
Beautiful card! Love the design! Thanks for sharing it with us at Lil Patch of Crafty Friends!
Sandy DT
En deze is ook al zo mooi!
Prachtige kaart Marja, je hebt een schattig stempeltje gebruikt en heel toepasselijk voor de 50 jarige,
Ansx
Wat een prachtige tutorial heb je van je kaart gemaakt voor de Egel Marja en je voorbeeld kaart is beeldig! Prachtig zal je vriendin hem vinden voor haar 50ste verjaardag, super gedaan
xx Gerie
A lovely card - thanks for joining us at The Ribbon Girl June Challenge, best of luck, Mary x
Absolutely gorgeous - thank you for joining us at Penny's Paper-Crafty and good luck - Michelle x
Wat een schatje Marja, zo leuk met deze aardbeien muisjes! Fijn dat je meedoet bij Crafty Friends Challenge Blog. Groetjes Ela *DT*
Stunning and adorable card! Love the strawberry details and the design. Very cute. Thanks for joining us at LTCCB
Tina dt
Een reactie posten